• 0506 497 02 61
  • info@cesmehavuz.com

HAKKIMIZDA

Çeşme HAVUZ olarak modern yaşamı oluşturan yeniliklerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi yaşamın standartlarını arzulayan müşterilerimize hizmet vermek amacıyla 2006 yılında başladığımız serüvenimiz hız kesmeden devam etmektedir. Sadece müşterilerimizin değil aynı zamanda çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve hatta rakiplerimiz için bir tutku niteliği taşıyan firma çizgimiz, alanımızda dünya çapında büyümekte ve çalışmalarımızı bu çizgimiz doğrultusunda devam ettirmekteyiz. Firmamızın isminden de anlaşıldığı üzere firmamız havuz sistemleri, havuz yapımı, prefabrik havuz, havuz ekipmanları ve aksesuarları olmak üzere havuz sektörü üzerine birçok alanda faaliyet göstermektedir. Tecrübe birikimimiz, yüksek marka kalitemiz ve her geçen gün büyüyen potansiyelimizle hizmetlerimiz devam etmektedir.

Hizmet ve eğlence sektörünün hemen her alanında müşteri memnuniyetinin gereklilikten öte sorumluluk haline geldiği günümüzde, zamanın ötesine geçmeyi, konforunu, hayat tarzını ve yaşam kalitesini en üst düzeye çıkarmayı isteyen tüm müşterilerimize hizmet veren şirketimiz 15 yılı aşkın süredir edindiği deneyim ve müşteri odaklı çalışmalarıyla sektöründe lider konuma gelmiştir. Teknolojinin büyük önem kazandığı günümüzde şirketimizin teknolojiye bakış açısı ve sahip olduğu yüksek niteliklerle müşterilerimize sektörün en güvenilir, en hızlı, en kaliteli, en dayanıklı ve en verimli hizmetini sunmaktayız. Otel, Plaza, Site, Turistik Mekanlar, Villa gibi toplu havuz projelerine verdiğimiz hızlı ve adeta çözüm niteliği taşıyan hizmetlerimizle, sizlerin de Özel tasarım isteklerinize yanıt vermek konusunda kendini kanıtlamış uzman ekimizle her an sizinleyiz.

Müşterilerimize havuz yapımıprefabrik havuz yapımıbetonarme havuz yapımı ve mevcut havuz projelerine çözüm bulma hizmetleri sunuyoruz. Teknolojinin getirmiş olduğu kolaylık ve rahatlıklardan faydalanmak isteyen müşterilerimize, çeşitli çözümler geliştirmekte ve uygulamaktayız.

Yine müşterilerimizin kullanımı, bakımı, ve idamesi kolay, entegre ve çağın ihtiyaçlarına uygun çözümler beklediğini biliyoruz. Bu beklentilere büyük değer vererek yaptığımız projelerimizi referans edinmekten haklı bir gurur duyuyoruz.

  • Özel Konut Havuzları
  • Sosyal Tesis ve Eğlence Havuzları
  • Olimpik Havuzlar
  • Spor Kompleksleri
  • Zemin Üstü Havuzlar
  • Gömme Tip Havuzlar
ara